TUTONovo dýmkaření

Úvodní stránka Kouření Mé dýmky Dýmkové koření Příslušenství Odkazy

Odkazy

Odkazy dýmkařské

Stránky, které postupně nahrazují již zaniklou Dýmku.tk. Zatím je v provozu jen tzv. "Fórum". Tady se můžete ptát, můžete na dotazy odpovídat a přispívat tak ke všeobecné vzdělanosti českého internetového dýmkařstva. Možno samozřejmě je i jen tak pokecat.

Tobaccoreviews.com mají svou českou alternativu. Již nyní dosti obsáhlá a stále se rozšiřující databáze dýmkových tabáků spolu s recenzemi. Součástí recenzí je známkování, hodnocení vůně pro nekuřáky, míra aromatizace atd. Hledáte-li svou oblíbenou směs, inspirujte se. Máte-li vyhlédnutý nějaký tabák v trafice, podívejte se, co o něm říkají jiní. A v neposlední řadě recenzujte a pomáhejte rozširovat Tabáky.cz.

Internetová prezentace člověka, který míchá zajímavé tabákové směsi. Určitě stojí za shlédnutí. Stránky jsou v angličtině.

Kdo nenakupuje v E-trafice, ten jako by nebyl :-). Český internetový obchod s nejen dýmkařskými proprietami. Pro ty, kteří mají do "kamenného" obchodu s dýmkami daleko, je E-trafika výbornou alternativou. A i ti ostatní by se měli aspoň podívat.

Švýcarský internetový obchod, který se mimo jiné zabývá i prodejem dýmkařských záležitostí. Uvádím jej proto, že jsem si ho vyzkoušel. Samozřejmě jsem byl spokojen. Kdo tedy touží po něčem v ČR nedostupném, má zde jednu z možností. Je třeba počítat s vyšší cenou díky poštovnému a bankovním poplatkům. Stránky jsou v angličtině a v jazycích používaných ve Švýcarsku.Co s dýmkami až tak moc společného nemá

Vino na Vas stul

K dobré dýmce patří například i dobré víno. Nebudu zastírat, že se jedná o e-shop mých přátel. To ale neznamená, že tu dobré víno nekoupíte ;-) Na zdraví!

Snad každý si rád zamlsá. A takhle mlsám já. Proto ten odkaz. Nakonec i souvislost s dýmkařením by se dala najít. Možné řešení pro ty, kterým vadí pachuť v ústech po kouření. Škoda, že se do ČR nedovážejí všechny příchutě. Stránky jsou i v češtině.

Velmi oblíbené stránky českých dýmkařů :-))))))). Víc neprozradím.

Seznam

Reciprocita je reciprocita...

Aeroklub Plzeň - tandemové seskoky padákem, rekreační létání

A protože kromě kouření taky skáču, tak je tu odkaz na náš paraklub.